Home of Pastry and Ready-Made Food

Providing top quality products continuingly since 1982

RETAIL STORES

WHOLESALE TRADE

Cukiernia Wulkan

cukiernia Krosno

torty Jasło

pierogi Jasło

krokiety Krosno

cukiernia Sanok

torty Krosno

pierogi Krosno

krokiety Sanok

krokiety Jasło

torty Sanok

pierogi Sanok

cukiernia krosno

Cukiernia Krosno – Sanok – Jasło

Od kilku już dekad pieczemy dla Państwa najlepsze słodkie przyjemności. Każdego dnia łączymy tradycyjne receptury z nowoczesnymi trendami cukierniczymi. Dlatego też nasze wypieki wyróżniają się doskonałym i niepowtarzalnym smakiem. Oferujemy szeroki wachlarz wyrobów, m.in. wyborne ciasta, kruche i drożdżowe ciasteczka, precle oraz przekładane wafle. Dbamy o to, by nasze specjały z dumą gościły na Waszych codziennych oraz świątecznych stołach.

Torty okolicznościowe

W atrakcyjnej ofercie słodkości znajdziecie nie tylko pyszne ciasta i smakowite ciasteczka. Naszą specjalnością są również wyśmienite torty okolicznościowe na wyjątkowe okazje i rodzinne spotkania. Do każdego zamówienia podchodzimy ze szczególnym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Nieustannie się rozwijamy, czego efektem jest bogata różnorodność dekoracji oraz smaków, które cieszą nie tylko oko, ale również podniebienie.

pierogi ruskie

Pierogi Staropolskie

Naszą nieodłączną pasją są ponadto staropolskie dania, a w szczególności uwielbiane przez wszystkich pierogi. Doskonale znamy sekret tej sztuki kulinarnej. Dlatego z największą przyjemnością dzielimy się z Wami wyjątkowym smakiem naturalnych składników różnorodnego farszu pierogów oraz uszek. Wszystkim miłośnikom pierożków ceniącym sobie smaczną, tradycyjną kuchnię oferujemy nadzienia wegetariańskie, wegańskie, z mięsem, a także na słodko.

Krokiety, gołąbki, pyzy…

W naszej ofercie wyrobów garmażeryjnych znajdziecie świeże, pachnące i sycące potrawy wykonane zgodnie z domową recepturą na kształt smaków dzieciństwa. A wśród nich królują oczywiście krokiety oraz gołąbki z kapustą, mięsem lub grzybami. Polecamy również wyborne kluski, słodkie naleśniki, owocowe knedle i aromatyczne pyzy. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z wyjątkowo atrakcyjnym katalogiem smaków firmy Wulkan.

krokiety

Ta strona wykorzystuje pliki cooki, aby zagwarantować Państwu jak najlepsze doświadczenia z użytkowaniem naszej strony.