Torty

Torty przygotowujemy na wszystkie imprezy okolicznościowe:

  • na wesela,
  • komunie,
  • chrzty,
  • osiemnastki,
  • urodziny, imieniny itp.

Dekorujemy według indywidualnego projektu zamawiającego, jak również według gotowych propozycji z naszego katalogu.

Pobierz nasz aktualny katalog ciast i tortów:

Torty okazjonalne

Nadarzyła się okazja do świętowania? Możemy wykonać tort na każdą okazję. Ktoś w rodzinie kończy 50 lat, ktoś ma urodziny, imieniny. Przyjdź do nas. Zobacz, co możemy dla ciebie wykonać. Masz pomysł na swój tort? Oczywiście, jeśli ma swój pomysł na tort, chętnie go zrealizujemy. Sprawdź naszą księgę tortów, Tam są propozycje naszych tortów na różne okazje.

Torty weselne

Możemy przygotować dowolny tort według indywidualnych preferencji zamawiającego. Jedno, dwu, trzypiętrowe, przyozdabiana kwiatami, masą cukrową, śmietaną. Wszystko w dowolnej konfiguracji. Wszystko to omawiamy w konsultacjach indywidualnych. Więcej o naszej propozycji na wesela przeczytasz tutaj: wstawić link do„link do oferta weselna i …”

Torty dla dzieci

Torty dla dzieci są szczególne, gdyż bardzo często ich wygląd opiera się o nowe bajki wyświetlane w tv. Oczywiście Możemy takie dekoracje wykonać. Dziecko lubi sport – też mamy odpowiednie propozycje. Masz swój pomysł – przedstaw go. Zrealizujemy.

Torty na chrzest

Pojawienie się nowego członka rodziny to bardzo absorbujący czas. Mamy gotowe propozycje tortów na Chrzest sprawdź co możemy dla ciebie wykonać.

Torty na Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza komunia święta to wyjątkowy czas dla młodego człowieka mamy na tą okazję gotowe propozycje tortów, które uświetnią tą uroczystość. Oczywiście, jeśli masz swój pomysł na tort, chętnie go zrealizujemy.