Oferta weselna i imprezy okolicznościowe

Wesele to bardzo wyjątkowa uroczystość dla Pary Młodej oraz ich rodzin. Dokładają wszelkich starań, aby przyjęcie było niezapomnianą chwilą dla wszystkich przybyłych gości. Poczęstunek musi być rozkoszą dla podniebienia, zapewniać szeroki wachlarz doznań smakowych. Tort weselny, ciasta muszą być wyjątkowe: piękne i słodkie jak miłość.

Wychodząc naprzeciw potrzebom w zakresie „słodkiej” części poczęstunku, przedstawiamy co możemy zaproponować.

Pobierz nasz aktualny katalog ciast i tortów:

Torty weselne

Projekt tortu weselnego zawsze uzgadniany jest z klientem na indywidualnym spotkaniu na podstawie jego wizji smaku i wyglądu docelowego.

Torty wykańczane są masą cukrową, śmietaną, wiórkami kokosowymi lub wiórkami czekoladowymi (ecri lub brązowe). Torty zdobimy kwiatami cukrowymi w różnych kolorach do wyboru. Możemy umieścić figurki Państwa Młodych. Istnieje pełna dowolność w aranżacji tortu.

Ciastka weselne

Dobre ciasta na stole to dobra ocena wesela. Dlatego też ciasto weselne, które będą wystawione gościom na stołach, są wybierane z naszego całego katalogu ciast. Podpowiadamy, doradzamy i wybieramy z klientem najlepsze. W ofercie mamy ponad 100 różnych ciast.

Paczki dla gości

Paczki dla gości, czyli ciastka zapakowane jako prezent, są podziękowaniem za przybycie i uświetnienie imprezy swoją obecnością. Ich zawartość rzutuje na dobrą ocenę wesela. Zawartość naszych paczek jest konsultowana indywidualnie z zamawiającym podpowiadamy co najlepiej się sprawdzi.

Słodki stół

Na dużej imprezie oczywiście nie może zabraknąć słodkiego stołu. Mamy w swojej ofercie i takie słodkości. Wielkość stołu dobieramy indywidualnie do wielkości imprezy.